Home / O firmie

WAS - Polski Producent Sznurków Bawełnianych

Firma WAS – Wytwórnia Artykułów Szkolnych z siedzibą w Toruniu istnieje na rynku od wielu lat. Do tej pory działalność firmy opierała się głównie na produkcji materiałów plastycznych, dostarczając nam ogromnej satysfakcji. Stawiając na rozwój oraz odpowiadając na potrzeby klienta postanowiliśmy rozszerzyć naszą działalność o produkcję sznurków bawełnianych.

Od początku naszej działalności kolor oraz praca z nim są nam niezwykle bliskie. Chcąc rozwijać naszą działalność nie wyobrażaliśmy sobie przyszłości bez możliwości pracy z kolorem. Dlatego też pragniemy zaoferować Państwu produkty w szerokiej gamie kolorystycznej, w której każdy twórca znajdzie coś dla siebie. Z entuzjazmem i radością tworzymy kolekcje sznurków bawełnianych, dbając o wysoką jakość oferowanych produktów.

Zadowolenie klientów jest dla nas sprawą najważniejszą, dlatego dokładamy wszelkich starań, by oferowany produkt był najwyższej jakości.

O wysoki poziom jakości naszych sznurków bawełnianych dbamy wykorzystując nowoczesne technologie, korzystając z wysokiej jakości surowców, ale przede wszystkim poprzez dążenie do reagowania na potrzeby klientów. Zadowolenie naszych klientów jest dla nas bowiem, sprawą priorytetową.

Misją firmy WAS – Wytwórnia Artykułów Plastycznych jest ciągła inspiracja twórców rękodzieła, poprzez zapewnienie różnorodnej palety kolorystycznej, oferowanie produktów w jak najlepszej jakości, dbając jednocześnie o dobro klienta i rozwój firmy.
 


WAS - Polski Producent Sznurków Bawełnianych

Sznurki bawełniane WAS dzięki niezwykłej miękkości i wytrzymałości cieszą się dużym uznaniem wśród rękodzielników.